PALDISKI MUUSIKAKOOL ootab uusi õpilasi

Vastuvõtt 2021/2022
Kooli vastuvõtu tingimused ja kord

1. Vastuvõtt Lääne-Harju Muusika- ja Kunstide kooli Paldiski muusika osakonda toimub 11. juunil 2021 kell 18.00 musikaalsuskatsete alusel. Vastuvõtukatsed toimuvad aadressil Paldiski Rae 56.
Muusikakooli sisseastumiseks on sobiv vanus alates 7 eluaastast. Kümne- aastaseid ja vanemaid lapsi ootame puhkpilli, löökpilli erialale.

2. Musikaalsuskatseks palume lapsel ette valmistada üks laul, mis esitatakse peast, saateta.

3. Musikaalsuse katse koosneb järgmistest komponentidest:
•    üks saateta laul
•    rütmi järele koputamine
•    helide järele laulmine
•    mäluharjutused

4. Muusikakoolis on võimalik õppida järgmisi pille:
klassikaline kitarr, viiul, klaver, löökpillid, plokkflööt, klarnet, saksofon.

5. Vastuvõtukatsete põhjal õpilaskandidaatideks nimetatud õpilaste nimekirjad avalikustatakse esmaspäeval, 14. juunil koolis.

6. Avalduse saab täita kohapeal või kodulehel, vaata lähemalt: pm.edu.ee; e-post: ljudmila.maslakova@pm.edu.ee

9. juunil kell 18.00 toimub Paldiski Muusikakooli saalis (Rae 56)

KONTSERT-AKTUS

(esinevad muusikakooli õpilased ja kooli lõpetajad).

Объявляет прием учащихся на 2021/2022 уч. год.

Порядок и условия поступления в школу:

1. Всупительные прослушивания состоятся 11 июня в 18.00 по адресу Rae 56.

Возраст поступающихся, желательно 7-9 лет, более старших учеников, ждем на духовые и на ударные инструменты.

1. Для поступления просим абитуриента исполнить простую детскую песню наизусть и без аккомпанимента.
  2. Музыкальные прослушивания состоят из следующих компанентов:
  • представить одну песню без аккомпанимента
  • простучать ритм
  • спеть данные звуки
  • повторить мелодию
  1. В музыкальной школе можно учиться на следующих инструментах:
  • классическая гитара, скрипка, фортепиано, вокал, блокфлейта, кларнет, саксофон, ударные инструменты.
  1. Результаты всупительных испытаний будут объявлены в понедельник, 14 июня, по адресу Rae 56
  2. Заявление можно заполнить на месте или найти на домашней странице: pm.edu.ee; e-post: ljudmila.maslakova@pm.edu.ee

9 июня в 18.00 в зале музыкальной школы состоится

KONTSERT-AKTUS

В программе выступления учеников и выпускников музыкальной школы.