Õpetajad

Merike Raudkivi – solfedžo ja muusikaajaloo õpetaja, e-post: merike.raudkivi@pm.edu.ee

Olga Smoljakova– klaveri õpetaja ja kontsertmeister, e-post: olga.smoljakova@pm.edu.ee

Stanislav Maksimov –flöödi,-klarneti ja saksofoni õpetaja, e-post: stanislav.maksimov@pm.edu.ee

Svetlana Skuridina – klaveri õpetaja, e-post: svetlana.skuridina@pm.edu.ee

Irina Maslakova– klaveri õpetaja ja kontsertmeister, e-post: irina.maslakova@pm.edu.ee

Veera Nöps–klaveri õpetaja, e-post: veera.nops@pm.edu.ee

Renar Trummal– löökpillide, vibrafooni õpetaja, e-post: renar.trummal@pm.edu.ee

Ljudmila Maslakova– solfedžo ja muusikaajaloo õpetaja, e-post  ljudmila.maslakova@pm.edu.com

Marilys Mirjam Kurg – viiuli õpetaja, e-post: marilys-mirjam.kurg@pm.edu.ee

Margus Minn– kitarri õpetaja, e-post: margus.minn@pm.edu.ee